Gin Dom Poland
do kasy suma: 0,00 zł
Menu
O nas

Gin Dom Poland narodził się z pomysłu Giovanniego Costa, który ponad dwa lata temu postanowił zamieszkać w Polsce wraz ze swoją rodziną.

Giovanni posiada ponad 30-letnie doświadczenie w pracy w sektorze HORECA oraz niespotykaną pasję, zapoczątkowaną w Taorminie (Sycylia), w legendarnych latach 80-tych. Początkowo pracował jako barman, następnie menedżer i właściciel lokali,zarówno we Włoszech jak i za granicą.  W ciągu ostatnich 15 lat ciągle się rozwija, kontynuuje zdobywanie wiedzy i doświadczenia na całym świecie, zawsze stawiając gin na pierwszym miejscu.

Pomysł Gin Dom Poland


Chęć odkrywania i ciekawość zachęciły nas do rozpoczęcia tego projektu. Tym, którzy nie pracują w branży, bardzo trudno jest odkrywać nowe produkty, zwłaszcza u nas, w Polsce. Często musimy polegać na dużych sieciach handlowych, ograniczając się do  „mainstreamowych ginów”. 

Kiedy zapuszczacie się w świat rzemieślniczych destylarni, wszystko staje się bardziej mgliste, bardziej skomplikowane. Staje się wyborem fikcyjnym -  „niewyborem”. Wyszukując najlepsze produkty i destylarnie i wykorzystując nasze doświadczenie i wiedzę o ginie, chcemy dać Wam możliwość spróbowania ginów i toników najlepszej jakości,w prosty i przyjemny sposób, a także chętnie dzielić się wiedzą.
  WYBIERAMY NAJLEPSZY GIN RZEMIEŚLNICZY NA RYNKU


Chcemy nadać wartość odkryciom i dać Ci możliwość przeżycia nowej przygody w domowych warunkach dzieląc się z Tobą naszym podejściem i tworząc społeczność entuzjastów. To wszystko dzięki producentom ginu na całym świecie, a jest ich prawie 6000. Często małe destylarnie zasługują na dużą publiczność, gotowe do otwarcia drzwi do wszechświata aromatów i smaków, prawie zawsze identyfikują się z terytorium pochodzenia.

Gin Dom Poland narodził się właśnie w ten sposób, łącząc pracę i pasję wielu znakomitych producentów, z osobami które tak samo jak oni interesują się ginem i wszystkim co jest z nim związane.

Do współpracy przy projekcie Gin Dom Poland została zaproszona znana polska graficzka Ola Szmida, która z wielkim entuzjazmem podjęła współpracę i zaprojektowała dla nas: logo firmy, zawartość graficzną strony internetowej oraz pudełko "Gin Box", w którym wysyłamy Twoje zamówienia. Wszystkie motywy zostały wykonane ręcznie i w najdrobniejszych detalach są zgodne z naszą koncepcją i duchem firmy. Jesteśmy z tego dumni.
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl